Kontakty

Zřizovatel

Biskupství plzeňské, náměstí Republiky 35, 301 00 Plzeň

Kontaktní osoba


Jaroslava Straková

tel. číslo: +420 603 809 798

Meditační zahrada
ul. Meditační
Plzeň - Doudlevce

e-mail: zahrada@bip.cz

Sociální sítě

Bankovní spojení
Československá obchodní banka a.s., pobočka Plzeň
číslo účtu: 738 611/0300

Kudy k nám
Poloha GPS: 49° 43′ 6″ N, 13° 23′ 17″ E

Doprava po Plzni 

Po příjezdu do Plzně na Hlavní vlakové nádraží ČD s navazujícím autobusovým nádražím nebo autobusové nádraží CAN se můžete do Meditační zahrady dopravit několika způsoby pomocí MHD.

Z Hlavního vlakového nádraží ČD
V pracovní dny i o víkendu:
U vlakového nádraží nastoupit na zastávce – Hl. Nádraží ČD, Sirková na tramvaj č. 1 (směr Slovany, nám. Milady Horákové), na konečné přestoupit na autobus č. 30 (směr Borská pole) a vystoupit na třetí zastávce – Tyršův most.

Pouze v pracovní dny:
Z Hlavního nádraží jít pěšky po Americké ulici (cca 500m) na zastávku – Prokopova nastoupit na trolejbus č. 14 (směr Doudlevce), vystoupit na zastávce – Tyršův most.

Z autobusového nádraží CAN
V pracovní dny i o víkendu:
U autobusového nádraží nastoupit na zastávce CAN, Skvrňanská na tramvaj č. 2 (směr Světovar), přestoupit na druhé zastávce Sady pětatřicátníků na tramvaj č. 4 (směr Bory), na konečné přestoupit na autobus č. 30 (směr Košutka) a vystoupit na třetí zastávce – Tyršův most.

U autobusového nádraží nastoupit na zastávce CAN, Skvrňanská na tramvaj č. 2 (směr Světovar), přestoupit na druhé zastávce v Sadech pětatřicátníků na tramvaj č. 1 (směr Slovany, nám. M. Horákové), na konečné přestoupit na autobus č. 30 (směr Borská pole) a vystoupit na třetí zastávce – Tyršův most.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.